Доступність посилання

ТОП новини

Луценко вважає, що вихід з кризи мають шукати всі, включно з Президентом


Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що Президент України Віктор Ющенко має спільно з усіма керівниками органів влади шукати вихід з економічної кризи, а не дослухатися лише до думки окремих осіб.

Про це він заявив в ефірі програми «Свобода на Інтері» 30 січня.

Ю. Луценко закликав усіх не створювати галас навколо листа міністра фінансів України Віктора Пинзеника, оскільки це робочий документ Мінфіну і нічого в ньому секретного немає.

«Скільки ми будемо шукати хатніх ворогів, скільки ми будемо ділитися тільки для того, щоб облити одного лайном, а про іншого сказати, що він центр?» – наголосив Ю. Луценко.

Міністр зауважив, що все керівництво країни має сідати і домовлятися, а не з екранів телевізорів звертатися один до одного. «Президент не має права, а зобов’язаний збирати прем’єра, голову Верховної Ради, голову НБУ, міністра фінансів. Він не має права вибирати, з ким розмовляти, а з ким не хоче. Він зобов’язаний бути главою держави діючим, так само як це робить прем’єр-міністр кожного тижня, збираючи не дуже любимих і дуже любимих своїх міністрів. На приватній пасіці можна вибирати, з ким зустрітися, а з ким ні, а глава держави має працювати на людей», – сказав Ю. Луценко.

XS
SM
MD
LG