Доступність посилання

ТОП новини

Грузія хоче міжнародної присутності ООН у регіоні


Грузія звернулася до ООН з проханням негайно забезпечити доступ до Абхазії і Південної Осетії міжнародних спостерігачів.

У листі Постійного представника Грузії при Об'єднаних Націях міститься прохання терміново розмістити на цих територіях міжнародні миротворчі сили або політичні місії.

Як аргумент на користь цього кроку грузинська сторона наводить убивство в селі Кнолеві грузинського поліцейського Мамуки Кахніашвілі.

У посланні, до якого додається заява міністерства закордонних справ Грузії, сказано, що поліцейський був убитий пострілом зі снайперської гвинтівки з глушником.

У цьому інциденті, на думку Тбілісі, винна російська сторона. За даними грузинських властей, за останні два місяці це вже 11-й випадок загибелі грузинських поліцейських за схожих обставин.

«Для створення міцних гарантій безпеки і, врешті-решт, припинення таких терористичних актів, необхідно забезпечити міжнародним спостерігачам негайний доступ до Абхазії і регіону Цхінвалі» і терміново розмістити на цих територіях міжнародні миротворчі або політичні місії, йдеться в посланні.
XS
SM
MD
LG