Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України засуджує дії генконсула Росії в Харкові


Як повідомив у понеділок речник МЗС України Василь Кирилич, міністерство передало Посольству Російської Федерації ноту щодо неприпустимих дій генерального консула Росії в Харкові.

Раніше генеральний консул Російської Федерації у Харкові передав жителям східних регіонів України офіційну подяку Президента Росії Дмитра Медведєва за їхню «абсолютно правильну» позицію у питанні щодо російсько-грузинського конфлікту.

«Власне, генеральний консул Росії, передаючи цю подяку, вдався до коментарів, які є абсолютно несумісними зі здійсненням представницької дипломатичної функції», – сказав Василь Кирилич.

За його словами, такі дії суперечать положенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини. «На прикрість, подібні випадки починають бути системними», – зазначив речник МЗС України.

Кирилич повідомив, що у зв’язку з цим МЗС України передала Посольству Росії в Україні ноту із застереженням про неприпустимість подібних дій і подібних висловлювань з боку російського дипломата, які, за його словами, «не додають позитивної динаміки у розвитку двосторонніх українсько-російських відносин».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG