Доступність посилання

ТОП новини

Парламент заслухає уряд у четвер


Ukraine -- Parliament cupola with flag, Kyiv, 06Jul2008
Ukraine -- Parliament cupola with flag, Kyiv, 06Jul2008
Верховна Рада 5 лютого розгляне питання про соціально-економічну ситуацію в Україні та дії органів влади щодо подолання кризи.

За затвердження порядку денного на нинішній тиждень, що передбачає розгляд цього питання в четвер, проголосували 415 депутатів із 436 зареєстрованих.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що на засідання парламенту цього дня запросять Президента Віктора Ющенка і запропонують виступити.

Також планується виступ від Кабінету Міністрів та представників двох обласних рад – зі східного та західного регіону країни.

«Але, по суті, коли ми ухвалюватимемо рішення, окрім інших пропозицій, які будуть винесені, буде поставлено на голосування й проект постанови про відповідальність Кабінету Міністрів», – сказав Литвин.

За його словами, Президентові дадуть на виступ, якщо він виявить бажання брати участь у такому засіданні, до 45 хвилин та ще півгодини, якщо глава держави захоче відповісти на запитання депутатів.

«Ми домовилися: якщо Президент України через зайнятість чи інші обставини не відгукнеться на пропозицію взяти участь у розгляді цього питання, то це не означатиме, що у нас є підстави блокувати роботу Верховної Ради в четвер», – наголосив спікер.

Сьогодні Партія регіонів блокувала трибуну парламенту, наполягаючи на заслуховуванні звіту Кабміну 5 лютого для того, щоб була можливість підготуватися до цього і запросити на засідання Президента й представників обласних рад.

Прем’єр Юлія Тимошенко хотіла звітуватися 4 лютого, тому що, за її словами, 5 лютого вона перебуватиме в закордонному відрядженні.
XS
SM
MD
LG