Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Боротьбу з раком має координувати єдиний центр


Президент Вiктор Ющенко виступає за створення в Українi єдиного координацiйного центру для боротьби з онкологiчними захворюваннями.

«Головна мета створення Iнституту раку – побачити в Українi єдиний координацiйний центр i авторiв єдиної полiтики боротьби з раком», – сказав вiн пiд час вiдвiдування Нацiонального iнституту раку в Києвi.

За словами Президента, в Українi успiшно впроваджується програма боротьби з раком, хоча в цьому напрямi ще багато треба зробити.

Ющенко нагадав, що нинi в країнi працюють понад 40 диспансерiв, двi клiнiки й понад 700 вiддiлень, якi займаються лiкуванням онкозахворювань.

Усi цi заклади часто перебувають пiд управлiнням рiзних вiдомств, i їхня робота не координується, зазначив глава держави.

Також Президент зазначив, що сьогодні кожен 50-й житель України має онкозахворювання – на рак хворіють близько мільйона людей. При цьому щорічно помирає 90 тисяч, з них близько 500 дітей.

Відповідно до міжнародних оцінок, тенденція захворювання на рак буде лише зростати, тому для України є дуже важливим об’єднання зусиль для мінімізації хвороби, сказав Ющенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG