Доступність посилання

ТОП новини

Богатирьова говорила з Тейлором про глобальну загрозу


Відбулася зустріч секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Вільямом Тейлором.

Як повідомили у прес-службі апарату РНБО, на зустрічі обговорювалися питання українсько-американського співробітництва в рамках «Ініціативи глобального зменшення загрози», мета якої полягає у максимальному зменшенні використання матеріалів, придатних для виготовлення ядерної зброї.

Посол В. Тейлор поінформував, що зазначена Ініціатива та забезпечення безпеки поводження з ядерними матеріалами у всьому світі є одним із пріоритетів нового президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами.

Зі свого боку, секретар РНБО України запевнила американську сторону, що Україна була і залишається послідовним партнером щодо співробітництва в рамках «Ініціативи глобального зменшення загрози», вживає усіх необхідних заходів з метою недопущення використання ядерних матеріалів, якими володіє Україна, для виготовлення ядерної зброї.

Сторони обмінялися думками щодо подальшої співпраці у сфері зменшення загрози та відзначили високий ступінь співробітництва між Україною та США у сфері використання ядерної енергії.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG