Доступність посилання

ТОП новини

Прес-службі Президента здалися «емоційними» та «брутальними» спростування Кабміну щодо нібито «таємних переговорів»


«Відповідаючи на некоректні коментарі управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України, що пролунали сьогодні стосовно заяв Уповноваженого Президента з міжнародних питань енергобезпеки Богдана Соколовського, прес-служба глави держави змушена нагадати: порядні громадяни, а тим більше державні службовці, мали б чесно коментувати конкретні дії певних посадовців та їх наслідки для держави, а не вдаватися до особистих образ» – мовиться в коментарі прес-служби Президента України щодо заяви управління у зв’язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів.

«Власне, саме такі невиправдано емоційні та брутальні за своєю тональністю «спростування» і свідчать про небезпідставну нервозність в уряді, яка, очевидно, пов'язана з небажанням сказати правду українському народу про реальну ситуацію в економіці держави та шляхи виходу з кризи», – зазначає прес-служба.

На її переконання, «так само важко повірити, що в управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабміну невідомо про делегацію, направлену до Москви для таємних переговорів щодо отримання спеціального кредиту на невідомих умовах. Тим більше, що інформація про це вже неодноразово з'являлася у ЗМІ».

Б. Соколовський в телеефірі заявив, що у Москву відбула урядова делегація для таємних переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту.

Управління у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів спростувало заяви Б. Соколовського, назвавши їх «хворобливими».
XS
SM
MD
LG