Доступність посилання

ТОП новини

Сімферопольські депутати блокують проведення сесій


Сьогодні у Сімферополі заплановані аж дві сесії Сімферопольської міської ради – чергова і позачергова. Однак, через протистояння депутати не працюють уже три місяці. За цей час міськрада не провела жодної сесії.

З грудня минулого року у найбільшій фракції сімферопольської міськради «За Януковича!» триває конфлікт – з одного боку секретар міськради Володимир Блінов з його однопартійцями з «Російського блоку» та кількома «регіоналами», з іншого – міський голова Геннадій Бабенко та півтора десятка депутатів-членів Партії регіонів. Не поділили вони Земельну комісію міськради.

Зараз там більше прихильників мера, який блокує включення туди членів «Російського блоку», а також відмовляється включити до порядку денного звіт Земельної комісії. Натомість його опоненти зривають проведення сесій.

Водночас, уже два тижні депутати не можуть ухвалити міський бюджет на 2009 рік, хоча і Державний, і Республіканський бюджети з відповідними нормативами давно набрали законної сили.

А у середу через непроплати, в тому числі з міської скарбниці, більшість котелень Сімферополя були відключені від постачання природного газу. Майже все місто залишилося без опалення.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG