Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Росії звинуватило владу України в «черговому недружньому кроці»


Міністерство закордонних справ Росії називає «черговим недружнім кроком української влади» попередження послу Росії в Україні Віктору Черномирдіну про можливість оголошення його персоною нон ґрата в Україні.

«Із почуттям глибокого жалю в Москві ознайомилися з інформацією про черговий недружній крок української влади – пред'явлення МЗС України послу Росії в Києві Черномирдіну і низки інших російських представників якихось претензій з погрозами про оголошення їх персонами нон ґрата», – йдеться в коментарі Департаменту інформації і преси МЗС Росії, розміщеному на офіційному сайті відомства.

Міністерство заявляє, що для російської сторони збереження і вдосконалення партнерських, добросусідських, взаємовигідних відносин з Україною є одним з пріоритетів.

«Викликає здивування та завзятість, з якою керівництво МЗС України, всупереч думці громадськості своєї країни, прагне нашкодити російсько-українській співпраці, перешкодити створенню конструктивної атмосфери в двосторонньому діалозі, уникнути об'єктивної розмови про причини проблем у наших відносинах», – наголошує МЗС Росії.

Вчора голова українського зовнішньополітичного відомства попередив російського посла про можливість оголошення його персоною нон ґрата в Україні, якщо він надалі робитиме «недружнi та недипломатичні» заяви на адресу України та її керівництва.
XS
SM
MD
LG