Доступність посилання

ТОП новини

Форум українських націоналістів закликає до об’єднання


Українські націоналісти закликають усі патріотичні українські суспільно-політичні інституції об’єднатись в єдину потужну політичну силу, задля порятунку України.

Про це мовилось на Форумі націоналістичних сил у Львові, приуроченому 80-річчю від часу створення Організації Українських Націоналістів.

У зібранні взяли участь близько 1000 представників КУНу, УНА-УНСО, Української партії з 9 областей України та Києва. Серед запрошених були політики з Всеукраїнського об’єднання «Свобода», УНП, УНР, НРУ, «Нашої України».

У меморандумі Форуму українські націоналісти вимагають проведення реформи виборчої системи, місцевого самоврядування, котрі б припинили «олігархізації політичного життя країни і захистили її від узурпації влади бізнесовими кланами».

Однак ОУН нині має існувати як громадська організація, яка покликана пропагувати ідею націоналізму у здоровому розумінні цього слова, зазначали учасники Форуму.

«Організація має очиститись від тих людей, які прийшли сюди задля кар’єри та грошей. Тут мають бути люди, які вірять в Україну українську», – наголосив Герой України Юрій Шухевич.

А щоб націоналістичні сили об’єдналися – для цього потрібно позбутися амбіції гетьманства та вірою і безкорисністю служити нації, зазначали учасники Форуму.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG