Доступність посилання

ТОП новини

Пiсля інциденту в Криму Луценко мав би піти у вiдставку – Ванникова


Президент Вiктор Ющенко занепокоєний непрофесiйними дiями правоохоронців, унаслiдок яких в кримському селищi Мирне постраждала невинна людина, повідомила речниця глави держави.

За словами Ірини Ванникової, Президент вимагає вiд мiнiстра внутрiшнiх справ Юрiя Луценка в семиденний термiн виплатити постраждалому і його родинi матерiальну компенсацію та привести до ладу їхнє житло.

«Хочу звернути вашу увагу, що в демократичному суспiльствi пiсля подiбних iнцидентiв керiвники вiдомств подають у вiдставку», – наголосила Ванникова, пославшись на позицію глави держави.

У ніч на неділю в селищi Мирне правоохоронці здiйснювали операцію з затримання злочинця. За iнформацiєю кримської мiлiцiї, для дезорiєнтацiї підозрюваного спецназ застосував свiтлошумову гранату, яку кинули до порожньої кiмнати.

Господар будинку Мустафа Хаїров зробив спробу викинути спецзасiб на вулицю. Внаслiдок вибуху чоловiк дiстав серйозне поранення кистi лiвої руки, згодом кисть ампутували. Постраждав також син господаря будинку.

В будинку i на прилеглiй територiї злочинця не знайшли.

Керiвництво МВС i мiлiцiї Криму вибачилося перед постраждалим i членами його родини. У МВС зазначили, що «рiшення щодо здiйснення акцiї iз силового проникнення в оселю жителя селища Мирне, де мiг переховуватися пiдозрюваний, i застосування спецзасобiв було помилковим».

Прокурор Сiмферопольського району порушив кримiнальну справу у зв'язку з iнцидентом.

XS
SM
MD
LG