Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Кравчука використовують у виборчій кампанії


Президент Віктор Ющенко називає некоректним використання у виборчій кампанії полiтикiв попереднього покоління.

«З минулого буде витягнуто дуже багато «героїв», якi будуть покликанi працювати на виборчу кампанiю. Я абсолютно переконаний у тому, що з нафталiну не треба дiставати тих полiтикiв, якi прожили свiй iсторичний час», – сказав глава держави в iнтерв’ю для Associated Press, коментуючи заклик першого Президента України Леонiда Кравчука пiти у вiдставку.

Ющенко додав, що «тi полiтики, якi використовують Леонiда Макаровича як рупор, роблять дуже погану послугу, коли пiд танки кидають старикiв».

За його словами, необхiдно розумiти, що цей рiк – складний економiчно й полiтично, оскiльки «вибори Президента України є знаковим моментом у виборi нації».

«Полiтик, який дбає про цю країну, а не дбає про президентськi вибори, має бути жорсткий, професiйний, непопулiстичний i робити правильну справу. Важко таку полiтику робити, але це моє кредо. Я виходжу з того, що ми повиннi у 2009 роцi проводити полiтику здорового глузду, а не пiар-кампанiю. Насамперед це стосується уряду, парламенту й самого Президента», – сказав Ющенко.

Коментуючи заяву Кравчука, вiн висловив переконання, що нiхто не захоче повернутися до того стану, в якому була Україна й українська економiка, зокрема, за часiв його президентства.

«З пам’ятi тих людей, якi жили в 1990-х роках, нехай вони забули Леонiда Макаровича, але того, що таке «кравчучка», вони нiколи не забудуть, бо це символ бiдностi був, символ нашого занепаду, перш за все соцiального. Нехай цей час не повертається», – зазначив Ющенко.

Напередодні Кравчук закликав нинішнього главу держави подати у відставку та оголосити дострокові президентські вибори.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG