Доступність посилання

ТОП новини

Українські банки заробляють на курсі – президент Асоціації українських банків


Олександр Сугоняко заявив в ефірі Радіо Свобода: «На чому протягом п’яти місяців наша банківська система могла заробляти, як не на курсі? Ні на чому, все інше – в збитках! Сьогодні на нуль вийшло дуже багато банків, які по січню не мали ніяких прибутків. Чому? Це елементарно! Тому що люди не повертають кредити, а депозити забирають».

«Бюджет – єдине джерело в Україні, звідки можна компенсувати чиїсь витрати. Порахуйте, скільки боржників на всю країну або в скільки це обійдеться для країни. Може, там 100 мільйонів гривень. І потім на цю суму нехай викуплять ці кредити у банків на рік і обслуговують їх. Вина на банках є. Але банки – це фірми, які адаптуються до тих умов, які створила цим фірмам влада», – вважає президент Асоціації українських банків.

«Із кризи нас може вивести не кредит МВФ, не російський кредит чи ще якийсь там кредит, а наша з вами, шановні українці, праця. Реально я не бачу ім’я конкретного, з кого мені спитати і банкірам, що довело країну до такої кризи. Безвідповідальна система влади у нас!» – сказав Олександр Сугоняко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG