Доступність посилання

ТОП новини

В УЄФА відкидають заяви Ющенка про Євро-2012


Чільний представник керівництва Європейського союзу футбольних асоціацій заперечив думку Президента України про можливість якогось втручання чи впливу Києва з метою домогтися рівного розподілу між Україною і Польщею міст, які прийматимуть Чемпіонат Європи з футболу 2012 року.

Вільям Ґаяр, перебуваючи в середу в Варшаві на конференції проти расизму в футболі, сказав, що знає про цю заяву Віктора Ющенка.

При цьому він наголосив: рішення про те, які саме міста і стадіони в Польщі і Україні і скільки міст від кожної країни приймуть Євро-2012, УЄФА ухвалить у травні самостійно.

Ґаяр підтвердив, що таких міст і стадіонів буде щонайбільше 8 із обох країн, і додав: «Чи буде їх розподілено (між країнами) порівну, чи ні, – ми ще не можемо сказати на нинішній стадії».

Так директор у зв’язках із громадськістю УЄФА зреагував на нещодавню заяву Президента України про те, що «Україна не допустить непаритетного вибору міст України і Польщі».

«Для нас принципово, щоб той фундаментальний паритет, який закладений концепцією підготовки України і Польщі до Євро-2012, був виконаний до останньої крапки», – наголосив Віктор Ющенко на засіданні Координаційної ради з проведення Євро-2012 у понеділок у Києві.

За його словами, до травня чотири міста в Україні обов’язково будуть готові прийняти Євро-2012. «Це я кажу з однією метою: щоб ні всередині України, ні в міжнародних дискусіях ми не допускали обставин для ревізії базових домовленостей паритетного проведення футбольного чемпіонату в Україні та Польщі», – повторив тоді Президент.

Союз європейських футбольних асоціацій має намір ухвалити рішення щодо кількості і розподілу міст, які прийматимуть Чемпіонат Європи з футболу 2012 року, у травні.

При цьому УЄФА допускає, що може розподілити міста, які приймуть чемпіонат, між Україною і Польщею не порівну.

Цих міст буде щонайбільше 8 і щонайменше 6 із обох країн, при цьому з кожної з країн не більш як по 4.

У Польщі вже лунали заяви, що через погану підготовку України для проведення матчів Євро-2012 можуть обрати 4 польські і тільки 2 українські міста.
XS
SM
MD
LG