Доступність посилання

ТОП новини

Митника Шепітька звільнили з-під варти


Служба безпеки звільнила з-під арешту заступника керівника вiддiлу Енергетичної регiональної митницi Державної митної служби Тараса Шепiтька.

Як повідомила речниця СБУ Марина Остапенко, відомство виконало рішення Шевченківського районного суду Києва про призупинення слідчих дій у справі про заволодіння посадовими особами «Нафтогазу» 6,3 мільярда кубів газу.

Інших подробиць вона не повідомила.

Раніше близько десяти депутатiв від фракцiї БЮТ поїхали до СІЗО, в якому утримували Шепітька, щоб домагатися його звільнення на підставі рішення суду.

2 березня СБУ порушила кримiнальну справу за фактом заволодiння посадовими особами НАК «Нафтогаз України» за попередньою змовою з групою осiб 6,3 мільярда кубів транзитного природного газу на суму 7,5 мільярда гривень.

Тараса Шепітька затримали за цією справою, а вчора співробітники СБУ проводили слiдчi дiї в центральному офiсi «Нафтогазу».

В.о. голови правлiння НАК Iгор Дiденко оскаржив постанову щодо порушення кримiнальної справи в Шевченкiвському судi, який своїм рiшенням призупинив проведення слiдчих дiй i призначив судове засiдання за скаргою на 17 березня.

XS
SM
MD
LG