Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко вітає українське жіноцтво зі святом весни і бажає добра та успіхів


Президент України Віктор Ющенко привітав українських жінок з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Звертаючись до українських жінок тор Ющенко зазначив: «Ви – прекрасні. Так легко і приємно сказати ці слова. Життя пробуджується. Життя – прекрасне. А ви – це наше життя».

«Я сердечно вітаю вас зі святом, яке розпочинає весну. Вітаю матерів, наших коханих, сестер, подруг, доньок до найменшої і найдорожчої квітки», – зауважив Президент і додав: «Ми дякуємо вам. За любов, за почуття, які оберігають всіх нас – ваших мужчин. Ви –- найчарівніші і, безперечно, наймудріші».

При цьому глава держави наголосив: «ви великодушно знаєте: ніхто, ніколи і ніде не любитиме вас сильніше і відданіше за нас».

Віктор Ющенко бажає жінкам щастя, світлої, весняної надії. «Я зичу вам добра і кожного бажаного успіху – того успіху, який належить вашій великій гідності», – йдеться у привітанні.

«Весна іде. Життя пробуджується. Життя посміхається. І сьогодні, і в майбутній травневий День Матері, і кожного дня – легко і приємно сказати вам: Ми любимо вас. І віримо у вашу взаємність», – наголосив Президент і зазначив: «Зі святом весни я сердечно вітаю усіх вас – усіх дорогих, найдорожчих українських жінок – найкращих жінок у світі».
XS
SM
MD
LG