Доступність посилання

ТОП новини

На Харківському авіазаводі за борги відімкнули світло


Як повідомили в прес-службі «Харківоблоенерго», борг підприємства за електроенергію складає майже 1 мільйон гривень. Лише за лютий авіазавод заборгував 239 тисяч гривень.

«Електропостачання припинено до повного погашення заборгованості», – повідомив прес-секретар «Харківобленерго» Володимир Скичко.

Водночас на авіазаводі запевняють, що без світла підприємство залишалося лише 3,5 години і наразі електропостачання відновили.

Інформацію про це в «Харківобленерго» спростовують. Там запевняють, що припинили подачу електроенергії повністю, технічно живлення могло залишитись лише в окремих приміщеннях.

Харківський авіазавод – наразі один з найбільших боржників із заробітної плати на Харківщині.

За даними голови обласної комісії з питань промисловості Івана Дем’яненка, борг перед працівниками станом на 1 березня становив майже 34 мільйони гривень.

У п’ятницю, 6 березня, підприємство отримало обіцяні урядом 40 мільйонів гривень. Частина цієї суми піде на виплату заборгованості.

«Наразі в цьому напрямку триває технічний процес, який завершиться перерахуванням грошей співробітникам», – повідомив речник авіазаводу Андрій Платонов. За його словами, борги із зарплати на заводі почнуть погашати вже у найближчі дні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG