Доступність посилання

ТОП новини

На президентських виборах в Україні посол США не виключає несподіванок


Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Вільям Тейлор не виключає, що на президентських виборах в Україні можна очікувати несподіванок. Криза, за його словами, може мати політичні наслідки.

«Я маю надію, що влада в Києві зможе зібратися, оскільки це загроза і їм самим», – заявив посол під час прес-конференції в Луганську, де він перебував із робочою поїздкою.

Посол США не бачить загрози розколу України по лінії Схід-Захід.

«Є очевидні розбіжності в рівні підтримки політичних партій на Сході та Заході. Але в ході своїх поїздок я переконався, що має місце почуття єдності країни і на Заході, і на Сході», – сказав Тейлор.

На думку посла, і на Сході, і на Заході, і в Центральній Україні людям притаманні загальні цінності базового рівня: турбота про дітей, про свою громаду. Люди обговорюють українську історію, культуру тощо.

Посол США також вважає, що для українських можновладців на сьогодні найважливішим завданням є відновлення довіри громадян до гривні. Національний банк, Президент, Верховна Рада, Кабінет міністрів мають розробити спільну програму дій щодо відновлення довіри до національної валюти, банківської системи. Саме для цього, на думку посла, необхідна співпраця всіх гілок влади.
XS
SM
MD
LG