Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура: Винуватець ДТП вперше отримає максимальне покарання


Апеляційний суд Києва залишив без змін вирок Дніпровського районного суду, яким водія засуджено до 10 років позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель трьох людей.

Як повідомили в прокуратурі столиці, це «вперше винуватець ДТП отримає максимально можливу міру покарання, передбачену чинним законодавством за скоєння подібного злочину».

Пiд час розгляду кримiнальної справи пiдсудний винним себе категорично не визнавав, наполягаючи на тому, що випитi за кiлька годин до пригоди 400 грам горiлки не свiдчать про алкогольне сп’янiння, повідомили в прокуратурі.

Крiм того, як заявив водій у судi, ДТП сталося через те, що він втратив свiдомість, проте його слова не пiдтвердилися пiд час судового слiдства i були спростованi висновком комплексної судово-медичної та автотехнiчної експертизи.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 2 сiчня 2007 року на мосту Патона в Києві. Водій, перебуваючи за кермом в станi алкогольного сп’янiння, наїхав на двох працiвникiв ДАI, якi оформляли ДТП, i на водiя евакуатора, внаслiдок чого спiвробiтники мiлiцiї загинули на мiсцi, а третiй постраждалий помер вiд отриманих травм у лiкарнi.
XS
SM
MD
LG