Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко запропонує на голову МЗС представника дипкорпусу – Балога


Президент Віктор Ющенко має намір вибрати кандидатуру на посаду міністра закордонних справ із представників дипломатичного корпусу.
Про це заявив глава Секретаріату Президента Віктор Балога в інтерв’ю газеті «Комерсант».

«Віктор Ющенко розглядає тільки кандидатури представників дипломатичного корпусу», – сказав він.

За словами Балоги, він наразі не знає, на якій кандидатурі зупинився Ющенко. «Серед кандидатів є і посли, але не тільки вони», – додав голова Секретаріату.

Говорячи про відносини між Україною та Росією, Балога наголосив: «якщо у двох сторін немає бажання домовлятися, це дуже погано».

«Ми сусіди, і нам потрібно форсувати розвиток відносин. Потрібно, щоб міністри закордонних справ Росії та України шукали можливості їх поліпшити, а не намагалися зірвати», – заявив Балога.

Водночас він висловив сподівання, що «охолодження відносин, яке спостерігалося останнім часом, скоро відійде в минуле».

Щодо колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка, голова Секретаріату наголосив, що цінує його за професіоналізм і повідомив, що Президент «разом з паном Огризком найближчим часом ухвалить рішення, на якій посаді він буде найбільш корисним главі держави».

Парламентська коаліція запропонувала Ющенку внести на розгляд парламенту кандидатуру депутата Бориса Тарасюка для призначення його на посаду міністра закордонних справ.

XS
SM
MD
LG