Доступність посилання

ТОП новини

Коалiцiя ще не знає, чи підтримувати кандидатуру Шамшура, опозиція – проти


Рада коалiцiї поки що не обговорювала питання про пiдтримку кандидатури Олега Шамшура на посаду мiнiстра закордонних справ, повiдомив народний депутат вiд БЮТ Сергiй Мiщенко.

«Думаю, обговоримо це безпосередньо перед голосуванням», – сказав вiн.

Водночас лiдер фракцiї НУНС Микола Мартиненко заявив, що коалiцiя пропонує на посаду глави МЗС Бориса Тарасюка. «У нас тiльки одна кандидатура, яку ми підтримуватимемо», – зазначив депутат.

Натомість у фракцiї Партiї регiонiв заявили, що не мають намiру пiдтримувати кандидатуру на посаду глави МЗС, запропоновану Президентом.

«Ми не комплектуємо уряд, МЗС, тому ми не підтримуватимемо», – повiдомив перший заступник лiдера фракцiї Олександр Єфремов.

Сьогодні Президент Віктор Ющенко запропонував Верховній Раді призначити на посаду голови МЗС нинішнього посла України в США Олега Шамшура.

Спікер Володимир Литвин заявив, що парламент сьогодні не розглядатиме це питання, бо «поставити на розгляд, щоб завалити кандидатуру (нема сенсу)». Водночас він допустив, що Верховна Рада може розглянути призначення Шамшура цього пленарного тижня.

XS
SM
MD
LG