Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 13:06

Кiлькiсть охочих пройти незалежне тестування цього року зменшилась


Для проходження зовнiшнього незалежного оцiнювання цього року зареєструвалися близько 462 тисяч учасникiв, що майже на 50 тисяч менше, нiж у 2008 роцi.

Як повiдомив мiнiстр освiти i науки Iван Вакарчук, серед зареєстрованих учасникiв 70% становлять випускники загальноосвiтнiх навчальних закладiв 2009 року, 28% – випускники попереднiх рокiв, по 1% – випускники професiйно-технiчних учбових закладiв та вишiв 1-2 рiвня акредитацiї.

Мiнiстр нагадав, що тестування майбутнiх абiтурiєнтiв триватиме з 6 травня до 5 червня.

Водночас директор Українського центру оцiнювання якостi освiти Iгор Лiкарчук повiдомив, що пiдготовка до тестування триває, вiдповiдно до запланованого технiчного завдання.

«Я не бачу чинникiв, якi могли б зупинити пiдготовку до зовнiшнього оцінювання», – наголосив вiн.

Особливостями нинiшньої кампанiї тестування є зменшення кiлькостi предметiв з 11 до 8. При цьому кожен з учасникiв тестування мiг обрати до п’яти предметiв, тодi як у 2008 роцi – не бiльше трьох. Крiм того, цього року запровадили тестування з iноземних мов – англiйської, нiмецької, французької та iспанської.

Результати тестування в поточному роцi, на вiдмiну вiд попереднього, в обов’язковому порядку зараховується як результат державної пiдсумкової атестацiї.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG