Доступність посилання

ТОП новини

Кiлькiсть охочих пройти незалежне тестування цього року зменшилась


Для проходження зовнiшнього незалежного оцiнювання цього року зареєструвалися близько 462 тисяч учасникiв, що майже на 50 тисяч менше, нiж у 2008 роцi.

Як повiдомив мiнiстр освiти i науки Iван Вакарчук, серед зареєстрованих учасникiв 70% становлять випускники загальноосвiтнiх навчальних закладiв 2009 року, 28% – випускники попереднiх рокiв, по 1% – випускники професiйно-технiчних учбових закладiв та вишiв 1-2 рiвня акредитацiї.

Мiнiстр нагадав, що тестування майбутнiх абiтурiєнтiв триватиме з 6 травня до 5 червня.

Водночас директор Українського центру оцiнювання якостi освiти Iгор Лiкарчук повiдомив, що пiдготовка до тестування триває, вiдповiдно до запланованого технiчного завдання.

«Я не бачу чинникiв, якi могли б зупинити пiдготовку до зовнiшнього оцінювання», – наголосив вiн.

Особливостями нинiшньої кампанiї тестування є зменшення кiлькостi предметiв з 11 до 8. При цьому кожен з учасникiв тестування мiг обрати до п’яти предметiв, тодi як у 2008 роцi – не бiльше трьох. Крiм того, цього року запровадили тестування з iноземних мов – англiйської, нiмецької, французької та iспанської.

Результати тестування в поточному роцi, на вiдмiну вiд попереднього, в обов’язковому порядку зараховується як результат державної пiдсумкової атестацiї.

XS
SM
MD
LG