Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко може здійснити візит до Москви щодо ГТС – Гудима


Депутат від БЮТ Олександр Гудима заявив, що Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко може здійснити візит до Москви для переговорів щодо модернізації ГТС України.

«Я думаю, що через деякий час буде візит Юлії Володимирівни до Москви, і Росія перехопить ініціативу в Євросоюзу щодо ГТС. Але не щодо її відчуження, а щодо модернізації», – заявив депутат в ефірі телевізійного «5 каналу».

Відповідаючи на питання, чи може бути переглянута газова угода з Росією після міжнародної конференції в Брюсселі, Гудима заявив: «Коли Росія відпустила Україну у вільне ринкове плавання і підписала контракти з Україною на 10 років, в тих контрактах немає жодного слова, що об’єми і ціни на газ залежать від настроїв чи від заяв політиків».

Також, коментуючи можливість зміни форми власності на ГТС України, депутат сказав: «Перед президентськими виборами і влада, і опозиція не будуть говорити жодного слова про можливість зміни форми власності української ГТС».

«І оренда, про яку говорив пан Путін, також неможлива. В найближчі роки... ніхто не буде ставити питання про зміну форми власності ГТС», – впевнений Гудима.

Крім того, на питання, чи може вважатися реорганізацією, яка заборонена законом, оформлення ГТС в окрему одиницю господарювання, він відповів: «Треба вносити зміни в законодавство», повідомила «Українська правда».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG