Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: Вулична злочинність зросла в умовах кризи


Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що з початку 2009 року рівень вуличної злочинності в Україні зріс на 12% у зв’язку з фінансово-економічною кризою.

«Залежно від регіонів вулична злочинність збільшилася на 5-10%, в середньому по Україні це збільшення становить 12%. Я вважаю це абсолютно об’єктивною цифрою у зв’язку зі збільшенням безробіття, амністією і поверненням трудових мігрантів із Західної Європи і Росії», – сказав міністрів сьогодні в Кабміні.

Він припускає, що багато людей, втративши легальні доходи, намагаються добути засоби на життя і забезпечення своїх сімей.

«На сьогоднішній день саме тому ми збільшили підрозділи міліції, які перебувають безпосередньо на вулиці, на 30% в особливо неблагополучних регіонах, якою є Донецька область, з 1 квітня буде відряджено додатковий контингент, полк внутрішніх військ, які допомагатимуть місцевим правоохоронним органам збити хвилю вуличної злочинності. В цілому, завдання стоїть таке – не допустити повернення беззаконня 90-х на вулицях України. Я абсолютно переконаний, що ми виконаємо це завдання», – наголосив Луценко.

XS
SM
MD
LG