Доступність посилання

ТОП новини

Мiсiя МВФ повернеться в Україну наступного тижня – Ющенко


Після її повернення, на яке сподівається Президент, «ми в найближчі 2–3 тижні поставимо крапку в перегляді програми й вийдемо на стабільну програму 2009 року», сказав Віктор Ющенко, виступаючи перед учасниками Європейського банкiвського та фiнансового форуму i представниками дiлових кiл Чехiї сьогодні в Празi.

За його словами, українській стороні необхідно вирішити низку проблем внутрішнього характеру для поновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

«Гармонізувати цю проблему можна тільки через блок інтенсивних реформ – фіскальної, бюджетної, реформи пенсійної системи, лібералізацію енергетичного, зокрема, газового ринку України», – сказав голова держави.

Він також зазначив, що як Президент буде закликати уряд до глибокого реформування, лібералізації цін, проведення зрозумілої пенсійної реформи, включаючи скасування низки спеціальних пенсій.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко напередодні висловила впевненість у тому, що Верховна Рада 31 березня ухвалить пакет заходів, які забезпечать продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

XS
SM
MD
LG