Доступність посилання

ТОП новини

Президент виступить перед депутатами, коли вони будуть до цього готові


Президент Віктор Ющенко завершує підготовку щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище країни. Глава держави виконає норму Конституції і представить парламенту своє бачення економічних, політичних і суспільних процесів у державі. Про це повідомив представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов.

За його словами, Ющенко сподівається, що у парламенті більше не повториться минулорічний «ганебний прецедент», коли депутати з фракції БЮТ заблокували парламентську трибуну, щоб не допустити виступу глави держави.

Як зазначив Попов, Президент виступить у Верховній Раді тільки тоді, коли парламент проголосує за внесення цього питання до порядку денного, визначить день і час для оголошення послання.

«Цим голосуванням Рада підтвердить, що налаштована почути главу держави. Віктор Ющенко хоче виступити перед усім складом депутатського корпусу, а не лише перед його частиною, за присутності голови Верховної Ради, його заступників, керівників фракцій», – зазначив представник Президента у Верховній Раді.

Наприкінці січня спікер Володимир Литвин просив Президента Ющенка повідомити орієнтовну дату його виступу в парламенті. У відповідь на це глава держави сказав, що має намір звернутися зі щорічним посланням до Верховної Ради в терміни, передбачені Конституцією.

Минулого року Ющенко планував виступити перед депутатами в лютому, однак переніс послання на травень. Але тоді його звернення було зірвано через блокування трибуни парламенту фракцією БЮТ.

Через це 2008 року Ющенко так і не виступав у Верховній Раді зі щорічним посланням.

XS
SM
MD
LG