Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: Суспільство підтримає президентські зміни до Конституції


«Я абсолютно спокійний, що ці пропозиції одержать підтримку суспільства, сподіваюся, що й у парламенті», – сказав Віктор Ющенко в Полтавській області, повідомляє прес-служба голови держави.

За словами Президента, запропоновані ним зміни є останніми кроками, що ліквідують залишки адміністративного тоталітарного устрою в конституційному ладі України.

«Зміни Конституції повинні будуватися на традиціях, які акцептовані в демократичних країнах», – сказав голова держави, наголосивши, що таких змін до цього часу ніхто ще не пропонував і що вони передбачають відмову від значного обсягу повноважень, якими зараз володіє Президент.

Ющенко заявив, що пріоритетом запропонованих змін є децентралізація владних повноважень, починаючи від Президента, а також створення стабільної системи роботи державної влади, яка б вивела країну з перманентної політичної кризи.

Учора Президент запропонував Верховній Раді свій проект змін до Конституції, який передбачає, зокрема, створення двопалатного парламенту. Він пропонує перейменувати Верховну Раду в Національні Збори, що будуть складатися з двох палат: Палати Депутатів і Сенату.

XS
SM
MD
LG