Доступність посилання

ТОП новини

В Ізраїлі новий кабінет офіційно прийняв повноваження


Президент Ізраїлю Шимон Перес на церемонії передачі влади від Егуда Ольмерта до нового прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньягу наголосив, що новий уряд має «докласти великих зусиль для розвитку мирного процесу в усіх напрямках» .

«Кабінет, що відійшов, погодився з проектом, ініційованим Сполученими Штатами і визнаним більшістю країн світу, про створення незалежної палестинської держави. Ваш уряд має надати конкретні форми цій новій реальності», – заявив президент Ізраїлю.

Тим часом новий міністр закордонних справ Ізраїлю Авіґдор Ліберман заявив сьогодні, що його країна більше не вважає себе зобов’язаною виконувати домовленості, ухвалені на конференції в Аннаполісі у Сполучених Штатах у грудні 2007 року. Саме тоді попередній ізраїльський уряд домовився з палестинцями про план мирних переговорів, які мають на меті створення незалежної палестинської держави і надання Ізраїлеві гарантій безпеки.

Ліберман є лідером праворадикальної партії «Їсраель бейтейну» («Наш дім – Ізраїль»).

Нетаньягу відомий своїм негативним ставленням до ідеї створення палестинської держави, але останнім часом заявляв, що його уряд виконуватиме всі міжнародні домовленості, досягнені його попередниками.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG