Доступність посилання

ТОП новини

Іран: Жодної зустрічі з представником США в Гаазі не було


Офіційний Тегеран заперечив повідомлення держсекретаря США Гілларі Клинтон про те, що у вівторок у Гаазі в рамках конференції з питань Афганістану відбулися переговори на високому рівні між представниками Ірану та США.

Виступаючи перед журналістами після закінчення міжнародної конференції у вівторок у Гаазі, Гілларі Клинтон повідомила, що спеціальний представник США в Афганістані та Пакистані Річард Голбрук зустрівся з заступником міністра закордонних справ Ірану Могаммадом Мегді Ахундзаде, що ця зустріч «була сердечною, це було не заплановано, але вони домовились тримати зв’язок».

За словами Гілларі Клинтон, іранській делегації передали лист із проханням потурбуватися про долю трьох американців, які зникли чи затримані в Ірані.

Говорячи про зустріч з іранським представником у вівторок, Гілларі Клинтон висловила думку, що це є «обнадійливою ознакою співпраці в майбутньому».

Тим часом сам заступник міністра закордонних справ Ірану Могаммад Мегді Ахундзаде в інтерв’ю офіційній іранській агенції новин «ІРНА» у середу категорично заперечив слова держсекретаря США і заявив, що жодної зустрічі в Гаазі не було і ніякого листа йому не передавали.

А представник МЗС Ірану Хасан Ґашґаві в інтерв’ю іншому іранському агентству «Мегр» також у середу наголосив, що «ані зустрічей, ані переговорів, формальних чи неформальних, офіційних чи неофіційних, між представниками Ірану та США в кулуарах конференції не було». Відтак, за його словами, нема що говорити і про передачу листа.
XS
SM
MD
LG