Доступність посилання

ТОП новини

Речник НАТО: Щодо членства України «нічого не змінилося»


Принципи розширення НАТО залишаються незмінними; Україна та Грузія будуть членами організації після досягнення необхідних стандартів, заявив офіційний представник Північноатлантичного союзу Джеймз Аппатурай у середу в Брюсселі напередодні саміту, присвяченого 60-річчю НАТО.

Представник НАТО коментував на прохання журналістів перспективи розширення Північноатлантичного союзу в зв’язку з позицією Росії, яка висловлюється проти розширення.

«Принцип розширення НАТО залишається і підтримується всіма союзниками так, як вони робили і раніше. Щодо цього не повинно бути жодних сумнівів», – заявив він.

Говорячи про перспективи приєднання до НАТО Грузії та України, Аппатурай наголосив: «Має бути розуміння з приводу того, що нічого не змінилося».

«Принцип, прийнятий у Бухаресті, про те, що вони будуть членами, щойно досягнуть стандартів, не змінився. Але правда і те, що вони ще не готові в сенсі реформ», – пояснив Джеймз Аппатурай і запевнив, що НАТО допомагатиме цим двом державам «досягти стандартів».
XS
SM
MD
LG