Доступність посилання

ТОП новини

НКРЕ скасувала підвищення тарифів на електроенергію


Національна комісія регулювання електроенергетики скасувала свою постанову про підвищення з 1 квітня у більш, ніж 3 рази тарифів на електроенергію для населення, що споживає щомісяця понад 400 кВт-годин.

Як зазначив голова комісії Валерій Кальченко, постанова була недопрацьована. При цьому Кальченко дав зрозуміти, що до кінця року НКРЕ не має наміру підвищувати тарифи на електроенергію для населення.

«Думаю, що ціна питання дуже низька для того, щоб сьогодні взагалі розглядати питання про підвищення тарифів на електроенергію для населення», – сказав він, відповідаючи на питання, чи можна чекати після доопрацювання документа його ухвалення в новому варіанті.

Кажучи про недоліки рішення від 19 березня цього року про підвищення тарифів на електроенергію, Кальченко зазначив, що не були враховані випадки, коли населення з об’єктивних причин використовує великі обсяги електроенергії, оскільки не має альтернативних джерел енергії для побутових потреб.

Сьогодні прем’єр Юлія Тимошенко залишила засідання Кабміну, щоб провести спеціальну нараду з представниками НКРЕ щодо підвищення з 1 квітня тарифу для населення.

«Ми звернулися як уряд і я як Прем’єр-міністр до НКРЕ з пропозицією відмінити це рішення. І можу сказати, що на цій нараді ми знайшли взаєморозуміння. Прем’єр-міністра НКРЕ почула, і я впевнена, що вони все ж таки, враховуючи те, що уряд веде абсолютно іншу стратегію з використання електроенергії, відмінять цю постанову», – сказала прем’єр після наради.

XS
SM
MD
LG