Доступність посилання

ТОП новини

Керівництво Airbus визнає факт стеження за своїми працівниками


У німецькій філії авіабудівельного гіганта керівництво підтвердило повідомлення газети Hamburger Abendblatt, в якому мовиться, що компанія проводила перевірку всіх своїх працівників у період від 2005 по 2007 рік.

За словами речника Airbus Торі Пранґа, перевірялися номери банківських рахунків працівників для того, щоб з’ясувати, чи вони збігаються з рахунками підрядників компанії.

Як зазначив речник, нічого протиправного виявлено не було. Персонал концерну був поінформований про це одразу після того, як новій адміністрації німецької філії Airbus стало відомо про цю ініціативу попереднього керівництва концерну.

Від початку року це вже другий випадок у Німеччині, коли компанії визнають факти стеження за своїми працівниками. У лютому була оприлюднена інформація про те, що німецька залізниця Deutsche Bahn (DB) вживала подібних заходів щодо своїх працівників.

На початку цього тижня генеральний директор DB подав у відставку, коли факти стеження стали темою для жвавого обговорення в німецьких ЗМІ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG