Доступність посилання

ТОП новини

Ігор Попов: Україна може розглянути питання про відміну вільного в'їзду в Україну (уточнення)


Замглави секретаріату Президента України, представник Президента у Верховній Раді Ігор Попов в ефірі Радіо Свобода заявив, що "Україна може розглянути питання про доцільність зберігання безвізового в'їзду в Україну для громадян ЄС, якщо Європейський союз не зверне увагу на ситуацію з видачею віз для українських громадян. Можливо, це станеться навіть, до Празького саміту 7 травня цього року."

"Від запроваждення віз Україна виграє", вважає І.Попов, "по-перше, не полізе всяка наволоч, зараз вони заходять без віз, кожен місяць якогось педофіла відловлюємо або якогось маніяка, і потім ловимо по всій Україні, бо він зайшов без візи, немає на нього даних. Правоохоронні органи скаржаться – це головний чинник."

"Показав паспорт – ще не знаємо, хто. От він перший раз з’являється у прикордонника, паспорт провели, 10 секунд, він пішов. А потім по базі даних виходить навздогін: а його не треба було пускати. Де ти його знайдеш тепер? Коли він оформлює візу, він пише, куди він їде. Йому дається тиждень, він чекає, доки йому візу поставлять. А друге виграємо – це підштовхне європейців скасовувати візи нам.", вважає І. Попов.
XS
SM
MD
LG