Доступність посилання

ТОП новини

У МЗС розповіли, за якої умови безвізовий режим для ЄС залишать


Міністерство закордонних справ України вважає оптимальним збереження безвізового режиму для громадян країн Європейського Союзу при швидкому запровадженні безвізових поїздок для українців.

Як зазначив речник відомства Василь Кирилич, МЗС вважає за необхідне домагатися повної імплементації угоди про спрощення оформлення віз від 1 січня 2008 року, оскільки нинішня ситуація з видачею віз для громадян України відомство не влаштовує.

«Ми занепокоєні фактами недотримання положень угоди, і про це кажемо представникам Європейської комісії», – сказав Кирилич.

Також речник МЗС зазначив, що зараз візовий діалог України з ЄС іде безупинно і відомство вказує на зростання динаміки цього діалогу.


Віце-президент Європейського парламенту Марек Сівець напередодні заявляв, що відновлення Україною візового режиму для громадян ЄС було б недоцільним.

Україна розглядає можливість відновлення візового режиму для громадян ЄС у зв’язку з тим, що реально візовий режим не був ослаблений, а чинна вже понад рік угода про спрощений візовий режим залишається формальним документом.

При цьому з 1 травня 2005 року громадяни ЄС звільнені від оформлення віз для в’їзду до України на період до 90 днів або під час транзитного проїзду.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG