Доступність посилання

ТОП новини

Митниця порушила справу щодо командира літака, яким нібито літає Балога


Ужгородська митниця порушила справу відносно громадянина США Геннадія Головацького, командира повітряного судна Learjet-60 про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 336 Митного кодексу України – неправомірні операції з транспортними засобами, які перебувають під митним контролем.

Як повідомив сьогодні в Ужгороді керівник управління МВС у Закарпатській області Павло Кононенко, таке рішення ухвалили вчора.

За його словами, на адресу управління надійшло звернення депутата Верховної Ради від фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Геннадія Москаля із проханням перевірити дотримання екіпажем літака Learjet-60 правил митного законодавства.

Проте причетність глави Секретаріату Президента до затриманого в Ужгороді літака не доведена, зазначив правоохоронець. «Про Віктора Балогу в цьому листі не йдеться», – зауважив Кононенко.

«Ми направили звернення до митниці з проханням перевірити документи екіпажа й забезпечили охорону порядку, щоб співробітники митниці змогли безперешкодно здійснити перевірку. Сьогодні нам повідомили про її результати, правила справді були порушені, тому літак вилучений і переданий на зберігання КП «Ужгородський аеропорт», – сказав Кононенко.

Він пояснив, що літак здійснював рейс «Прага-Київ», маючи право тільки на міжнародні, а не внутрішні рейси. Наразі слідство у справі триває.

Про незаконне перебування цього літака на території України повідомив на вихідних міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Він звинуватив голову Секретаріату Президента Віктора Балогу в незаконному використанні іноземних транспортних засобів і повідомив, що Балога почав літати приватними літаками.

«У п’ятницю близько 20:00 ужгородські митники затримали літак, який здійснював переліт «Прага-Київ-Ужгород» і яким керував американський пілот, для перевірки митного законодавства. За інформацією наших джерел, літак було викликано на замовлення Балоги», — повідомив Луценко.

XS
SM
MD
LG