Доступність посилання

ТОП новини

МЗС називає поспiшним можливе повернення вiз для європейцiв


У Мiнiстерствi закордонних справ України називають поспiшним i непродуманим можливе запровадежння вiз для громадян країн Європейського Союзу.

Як зазначив заступник мiнiстра закордонних справ Костянтин Єлiсєєв, головною метою української сторони є максимальне спрощення вiзового режиму для громадян України з перспективою повного скасування вiз для поїздок до країн Шенгенської зони.

«Думати про те, що шляхом введення безвiзового режиму для європейських громадян, ЄС автоматично введе безвiзовий режим для наших громадян – це наївно. Так само, як i наївно думати, що шляхом введення вiзового режиму для громадян ЄС ми полегшимо участь наших громадян. Адже вiд нас очiкують навпаки конкретних крокiв, а не просто декларацiй i шантажу, i тому нам потрiбно бути до кiнця європейцями i до кiнця послідовними», – наголосив заступник мiнiстра.

Дипломат також наголосив, що проблеми з видачею вiз залишатимуться доти, доки iснуватиме вiзовий режим. «Тому наша мета – це безвiзовий режим», – пояснив Єлiсєєв.

Водночас заступник мiнiстра констатував, що за статистикою, порiвняно з попереднiм роком, за три мiсяцi 2009-го надiйшло втричi менше скарг вiд українських громадян з приводу оформлення вiз.
XS
SM
MD
LG