Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську відкрилась конференція «Людина і Космос»


Форум відкрився у середу.

У рамках кількаденної конференції заслухають десятки доповідей. Цьогоріч організатори заходу – провідні науковці та конструктори ракетобудівної галузі України – отримали понад півтисячі доповідей з проблем мирного освоєння космосу від студентів з України, Росії, Білорусі, Туреччини, Китаю, Німеччини, Італії, Бразилії.

Особливо студентів зацікавила тема «Моделювання та виробництво літаючих апаратів», яка об’єднала найбільше доповідачів, зокрема, власне дніпропетровських студентів, які вже кілька років працюють над створенням першого національного молодіжного супутника.

Наразі сформована ціла кооперація, яка створює бортову апаратуру для першого літального апарата, розробляє концепцію та проекти для інших українських молодіжних наносупутників і їх підсистем.

Міжнародна науково-практична конференція «Людина і Космос» в Дніпропетровську проходить вже одинадцять років поспіль з ініціативи Національного центру аерокосмічної освіти молоді.

Найкращі доповіді визначать під час заключного пленарного засідання конференції 10 квітня, їх надрукують в українській науковій періодиці.

Національний центр аерокосмічної освіти молоді імені Макарова, де проводиться конференція, був створений 1996 року з ініціативи Національного космічного агентства України й Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання «Сузір’я» і за підтримки дніпропетровських підприємств – державного об'єднання «Південний машинобудівний завод» та конструкторського бюро «Південне».

12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики. Україна входить до когорти космічних держав світу.
XS
SM
MD
LG