Доступність посилання

ТОП новини

Міліція посилила охорону територій на кордоні з Молдовою


У зв’язку з останніми подіями в Молдові Міністерство внутрішніх справ України посилило охорону українсько-молдовського кордону.


Про це, перебуваючи в Сімферополі, повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«Ми приблизили патрулі до молдавського кордону в Одеській області з тим, щоб не допустити переходу в Україну ймовірних груп, які можуть бути або озброєні, або мати якісь екстремістські наміри… В будь-якому разі, ми будемо діяти по захисту своєї території від проникнення будь-яких ймовірних екстремістів», – заявив Луценко.

Після парламентських виборів 5 квітня в Кишиневі почалися масові акції протесту. Маніфестанти не визнавали результатів виборів, за якими перемогу здобула Комуністична партія, очолювана президентом Володимиром Вороніним.

Мітингувальники громили будівлі президентської адміністрації та парламенту.

Президент Воронін заявив, що масові акції протесту є спробою державного перевороту, звинуватив Румунію в причетності до цього й оголосив про запровадження візового режиму з цією країною.

За остаточними підсумками виборів, до парламенту Молдови пройшли чотири партії. За Комуністичну партію проголосували 49,48% виборців, за Ліберальну, Ліберально-демократичну партії та альянс «Наша Молдова» відповідно 13,14%, 12,43% і 9,77%.

XS
SM
MD
LG