Доступність посилання

ТОП новини

Уряд просить перенести розгляд антикризового плану


Уряд звертається до всіх фракцій із проханням не розглядати на завтрашньому засіданні проект антикризової програми. Про це на погоджувальній раді парламенту заявив голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

За його словами, з 27 комітетів Верховної Ради 9 розглянули програму, і 7 з них рекомендують парламенту її ухвалити.

При цьому Кириленко зазначив, що фракція Партії регіонів запропонувала свої вимоги до антикризової програми.

«Ми б хотіли, щоб був об’єднуючий документ», – наголосив бютівець. За його словами, уряд та фракції коаліції ознайомилися з пропозиціями фракції ПР щодо подолання кризи в Україні, й «вони можуть бути враховані».

Кириленко наголосив, що керівництво уряду пропонує зустрітися з представниками всіх фракцій, в тому числі Партії регіонів, і обговорити пропозиції до програми, щоб виробити узгоджений документ.

Через це затвердження антикризової програми уряду, як зазначив лідер фракції БЮТ, треба перенести «на декілька днів чи, можливо, декілька тижнів». Водночас він зауважив, що замість проекту програми завтра парламент може розглянути 10 антикризових законопроектів.


Тим часом, під час погоджувальної ради лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що його фракція готова допомогти більшості доопрацювати антикризову програму дій Кабінету Міністрів.

«Ми приймаємо таку пропозицію самокритичну з боку коаліції й готові брати участь у розробці цієї програми», – сказав він. Лідер ПР зазначив, що відповідна програма уряду була внесена у Верховну Раду ще в грудні, тому більшість її положень уже не актуальні й вимагають перегляду.

На початку квітня лідери парламентських фракцій домовилися, що парламент розгляне антикризову програму Кабінету Міністрів 14 квітня. Перед цим Вiктор Янукович заявляв, що Партiя регiонiв вимагає вiдставки нинiшньої влади, проте дає їй «шанс» до 14 квiтня представити парламентові антикризову програму.

XS
SM
MD
LG