Доступність посилання

ТОП новини

У суді, який очолював Iгор Зварич, виявили серйознi порушення


Порушення у фiнансово-господарськiй дiяльностi виявили спiвробiтники Контрольно-ревiзiйного управлiння пiд час позапланової перевiрки Львiвського апеляцiйного адмiнiстративного суду.

Як повiдомили в прес-службi КРУ у Львiвськiй областi, перевiрку проводили на виконання рiшення Печерського районного суду Києва.

Інспектори з’ясували, що спiвробiтникам суду виплатили 537 тисяч гривень зайвих щомiсячних премiй, причому в деяких випадках премiї минулого року доходили до 200% окладу, хоча максимальний розмiр премiї становить 100% вiд окладу.

Крiм того, без рiшення президiї суду, тiльки за наказом голови суду в квiтнi минулого року суддям нарахували премiю в розмiрi 54,5 тисячі гривень, а спiвробiтникам суду виплатили зайвi 45 тисяч гривень вiдпускних.

Як повідомили в КРУ, порушуючи норми законодавства, суд пiдписав три договори про ремонт примiщень суду, проектну документацiю i закупiвлю меблiв на загальну суму понад 1,5 мільйона гривень, за якими на час ревiзiї вже була виплачена майже половина.

У зв’язку з цим КРУ застосувало до суду фiнансовi санкцiї – припинені операцiї з бюджетними коштами. Матерiали ревiзiї передали до Генеральної прокуратури.

Колишнього голову Львiвського апеляцiйного адмiнсуду Iгоря Зварича звинувачують в отриманнi хабара в особливо великих розмiрах.
XS
SM
MD
LG