Доступність посилання

ТОП новини

Парламент може створити комісію, яку вимагає БЮТ, у травні


Верховна Рада розгляне проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування обставин смерті в 2005 році депутата Ігоря Плужникова й обставин заволодіння невідомими його власністю – акціями телекомпанії «Інтер» наступного пленарного тижня – 12-15 травня.

Про це на засіданні парламенту повідомив голова Ради Володимир Литвин. За його словами, відповідної домовленості досягли лідери фракцій.

Литвин зазначив, що створення такої комісії стало однією з причин блокування роботи парламенту в п’ятницю.

Ще однією причиною блокування, за його словами, була невідповідність у поглядах фракцій щодо доцільності розгляду парламентом на сьогоднішньому засіданні питання про приведення до присяги членів Вищої ради юстиції, призначених з’їздом суддів.

Після голосування з цього питання його підтримали 225 депутатів при 226 необхідних. У зв’язку з цим голова парламенту зауважив, що приведення суддів до присяги ухвалюватиметься також наступного пленарного тижня.

Сьогодні Партія регіонів заблокувала роботу Верховної Ради. Регіонали пояснювали свої дії тим, що вимагають дотримання норм регламенту при створенні тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування обставин смерті в 2005 році депутата Ігоря Плужникова й відчуження невідомими акцій телекомпанії «Інтер», які належали йому.

Вечірнє засідання парламенту 16 квітня не відбулося через блокування трибуни депутатами від БЮТ. Після цього ПР заявила, що блокування роботи парламенту з боку бютівців «безвідповідальне й обурливе», бо не дає змоги ухвалювати необхідні для країни закони.

XS
SM
MD
LG