Доступність посилання

ТОП новини

Тбілісі звинувачує Москву в «дедалі цинічнішій дестабілізації становища» в Грузії


Як стверджує в п’ятницю Міністерство закордонних справ Грузії, яскравим прикладом такої політики є заяви чільних посадовців Росії стосовно міжнародних навчать за програмою НАТО «Партнерство задля миру», які відбудуться в Грузії у травні.

На думку грузинського зовнішньополітичного відомства, за такими заявами стоїть «чергове неприховане намагання російської сторони диктувати свою волю міжнародній спільноті, а також втрутитися у внутрішні справи суверенної держави Грузії і тим знову грубо порушити загальновизнані принципи і норми міжнародного права».

Ці дії, кажуть у Тбілісі, «вказують, що агресія проти Грузії не припинялася ані на день».

МЗС Грузії також непокоїться і шкодує через те, що, як мовиться в його заяві, задля здійснення спрямованої проти Грузії кампанії Росія цього разу «намагається використати і поставити під реальну загрозу недосвідчену й виховану на стереотипах російської пропаганди молодь, членів руху «Наші». Як вважає грузинське міністерство, члени цієї прокремлівської шовіністичної організації «є лише сліпим знаряддям у руках натхненників провокацій».

Росія останнім часом висловлювала незгоду й протести проти давно запланованих на травень у Грузії міжнародних навчань під егідою НАТО. Для протесту проти них до Грузії вирушала група членів руху «Наші». Одного з них затримали в Грузії в четвер, а в п’ятницю відпустили.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG