Доступність посилання

ТОП новини

МВС відкидає звинувачення про нецільове використання коштів


Міністерство внутрішніх справ спростовує iнформацiю про нецiльове використання посадовими особами органiв внутрiшнiх справ бюджетних коштiв, видiлених на лiквiдацiю наслiдкiв повенi в захiдних областях держави.

Як зазначив директор Департаменту фiнансового забезпечення i бухгалтерського облiку МВС Сергiй Копитов, кошти для міністерства з резервного фонду державного бюджету в сумi 10 мiльйонiв гривень виділили на пiдставi рiшення Кабiнету Мiнiстрiв. За узгодженням з Мiнекономiки, Мiнфiном, Мiнрегiонбудом, Мiнiстерство внутрiшнiх справ склало i затвердило перелiк витрат, пов’язаних iз лiквiдацiєю наслiдкiв стихiйного лиха, зокрема, на придбання паливно-мастильних матерiалiв, залучення транспортних засобiв i особового складу.

«Всi кошти витратили абсолютно законно, а звiти прийняли i Мiнфiн i Держказначейство», – наголошують у МВС.

«Зрозумiло, що ремонтувалися примiщення не обласних управлiнь МВС або безпосередньо Мiнiстерства внутрiшнiх справ, а райвiддiлiв, що постраждали вiд повенi. Водночас спiвробiтники мiлiцiї викрили численнi факти розкрадань бюджетних коштiв, видiлених на лiквiдацiю наслiдкiв повенi чиновниками рiзних рiвнiв», – йдеться в повiдомленнi.

Загалом, за фактами розкрадань порушили 80 кримiнальних справ, сума збиткiв за якими становить понад 20 мiльйонiв гривень. Таким чином, Мiнiстерство внутрiшнiх справ розцiнює такi звинувачення «як спроби чиновникiв уникнути вiдповiдальностi за витраченi не за призначенням бюджетнi кошти».

Вчора Президент Віктор Ющенко, перебуваючи на Івано-Франківщині, наголосив на важливості жорсткого контролю за цільовим використанням коштів, що спрямовуються на ліквідацію наслідків стихії. За словами глави держави, він хоче бачити в цій темі «оперативну та ефективну роботу органів прокуратури».

Як зазначив Президент, на сьогодні Генеральна прокуратура порушила 172 кримінальні справи за фактами порушень, які завдали державі збитків на кілька десятків мільйонів гривень.
XS
SM
MD
LG