Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура: Суд відмовив Піскуну в поновленні на посаді


Генеральна прокуратура України заявляє, що Київський окружний адміністративний суд відмовив Святославу Піскуну в поновленні на посаді Генпрокурора.

Як повідомили у прес-службі ГПУ, сьогодні цей суд за участю представника Генеральної прокуратури розглянув справу за позовом колишнього очільника відомства Піскуна. Рішенням суду визнано незаконним указ Президента від 24 травня 2007 року, який скасовує указ про поновлення Піскуна на посаді Генпрокурора від 26 квітня 2007 року.

Водночас, як заявляють у Генпрокуратурі, в позові про поновлення на посаді Генерального прокурора Піскуну відмовили.

У своєму рішенні суд врахував, що чинний керівник Генпрокуратури Олександр Медведько обіймає займану посаду на законних підставах, наголошує прес-служба відомства.

Сьогодні Святослав Піскун повідомив, що Окружний адмiнiстративний суд Києва скасував указ Президента, який визнавав таким, що втратив чиннiсть президентський указ про вiдновлення Святослава Пiскуна на посадi Генерального прокурора.

На запитання про свої подальшi дiї у зв’язку з появою такого рiшення суду Пiскун сказав: «Я не знаю, ще подумаю над цим. По-перше, я – народний депутат, а по-друге, є легiтимний генеральний прокурор Олександр Медведько, який також легiтимно обiймає цю посаду. Тому визначатимемося, що i як буде».
XS
SM
MD
LG