Доступність посилання

ТОП новини

Україна й Італія разом вивчатимуть міграційні процеси в Європі


Україна та Італія започатковують спільний проект із залученням італійських та українських місцевих громад і науковців, які досліджуватимуть міграційну та соціально-освітню політику.

Про таку домовленість представників міністерств закордонних справ та освіти двох країн повідомив сьогодні у Києві експерт МЗС Італії Вінченцо Оддо.

«Маю на увазі місцини, звідки виїздять і де працюють українські заробітчани. Ми очікуємо, що буде створена віртуальна італійсько-українська обсерваторія, на якій громади та наукові установи спілкуватимуться поміж собою», – сказав представник МЗС Італії.

Цей проект підтримує Міжнародна організація з міграції (МОМ), уряди України та Італії. Фахівець МОМ Дайва Вілкєліте повідомила, що створення віртуальної обсерваторії – один з результатів втілення програми підтримки дітей українських заробітчан в Україні, а також самих заробітчан, які працюють у державах Євросоюзу.

За даними МОМ, в Італії лише офіційно працює понад 195 тисяч українців; загальна кількість заробітчан з України становить близько одного мільйона осіб; з них понад 80 відсотків – жінки.

XS
SM
MD
LG