Доступність посилання

ТОП новини

Допомога від Заходу? Хто писав промови для Леоніда Кучми? (Огляд преси)


Київ – Якщо Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко не зможуть працювати разом, спроби США допомогти Україні у протистоянні з економічною кризою, укріпити її енергетичну безпеку або розвивати тісніші зв’язки з Європою дадуть мінімальні результати. На цьому наголошує газета «День» у статті «Як їх помирити?».

У цьому ж числі «День» пише, що нинішніх дітей у віці від 5 і до повноліття можна назвати «телевізійним поколінням». Вони стали беззахисними споживачами відеоряду, що складається з нескінченних бійок, смертей, крові, фільмів жахів та порнографічних стрічок. Про сумні наслідки і тривожну статистику видання розповідає в статті з підзаголовком «Серйозна розмова про ТБ-вплив».

Екс-радник Леоніда Кучми Василь Базів у газеті «Нова» розповідає про те, як писав промови для колишнього Президента, тренував Віктора Балогу у красномовності і чому в Секретаріаті Президента настав «дембель». А ще екс-радник екс-президента вважає обрання мером Леоніда Черновецького ознакою деградації киян.

«Уже зараз деякі батьки шукають людей, які будуть перевіряти тести, і готові їм платити. Це марна праця»,– стверджує в газеті «Факти» директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Ликарчук. А ще він розповідає про особливості вступної кампанії нинішнього сезону і про те, як на абітурієнтів полюють шахраї.

Фальшиві сертифікати Зовнішнього незалежного оцінювання вже стали звичними. І вони є пропуском до вищих навчальних закладів, стверджує дописувач газети «Голос України». Але у Києві відпрацювали схему запобігання підробкам. Як саме? Про це у рубриці «Освіта».

Українці щорічно витрачають близько мільярда доларів на непотрібні ліки, інформує газета «Вечірні вісті». Видання пише, що, зазвичай, одурення хворого починається з лікаря, котрий лікує. Подробиці оповідаються в матеріалі «Кожен лікар свою аптеку розхвалює».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG