Доступність посилання

ТОП новини

У Борисполі затримували літак через підозру свинячого грипу


Міжнародний аеропорт Бориспіль затримав літак, що прибув з Нью-Йорка, для перевірки пасажира на наявність вірусу свинячого грипу. Підозра про зараження грипом не підтвердилася.

Як повідомив представник прес-служби Міністерства транспорту, на борту літака перебувала громадянка США, яка почувалася погано і скаржилася на головний біль.

Пілоти літака перед посадкою сповістили про це, і літак був заведений на спеціальну карантинну стоянку. На борт піднялися два лікарі карантинної служби й оглянули пасажирку.

«Побоювання про наявність захворювання не підтвердилися», – зазначив представник прес-служби Мінтрансзв’язку.

Крім того, він додав, що в аеропорту запровадили заходи для посиленої дезінфекції при прибиранні літаків й аеропорту. А пілоти літаків, які летять із країн, де виявлений свинячий грип, при наявності відповідних симптомів у пасажирів не менш ніж за 30 хвилин до посадки повинні повідомляти про такі випадки в аеропорт для обстеження пасажирів і вживання карантинних заходів.

Як повідомив заступник гендиректора аеропорту Бориспіль, тут перевіряють усі рейси, але особливу увагу приділяють рейсам зі США, а також тим, на яких можуть бути транзитні пасажири з Мексики.

Кабінет Міністрів вчора виділив 50 мільйонів гривень для проведення першочергових заходів щодо запобігання занесення й поширення на території України свинячого грипу.

Уряд також створив спеціальну комісію для запобігання поширенню цієї хвороби.

XS
SM
MD
LG