Доступність посилання

ТОП новини

Пiскун каже, що не буде прокурором при Ющенку


Колишній Генеральний прокурор Святослав Пiскун не має намiру домагатися поновлення на посадi.

«Я при Президентовi Ющенку працювати не хочу i не буду», – заявив він.

Водночас, коментуючи те, що Окружний адмiнiстративний суд Києва у своєму рiшеннi вiдмовив йому в поновленнi на посадi, Пiскун сказав: «I правильно зробив. Я з цим абсолютно згоден, оскiльки сьогоднi, якби там було написано поновити на посадi, значить, потрiбно порушувати питання щодо Олександра Медведька (нинiшнiй Генпрокурор)... я не хочу сьогоднi перешкоджати дiяльностi Генпрокурора».

При цьому Піскун зауважив, що спокійно поставився до наміру Секретаріату Президента в апеляційному порядку оскаржити рішення суду про визнання незаконним указу щодо його звільнення з посади Генпрокурора. «Це нормальний процес, і це ознака демократії», – сказав він.

«Мені не потрібно нікого саджати в тюрму, мені потрібно, щоб народ зрозумів, що мене було незаконно позбавлено повноважень, і я не зміг довести до кінця розслідування резонансних справ», – сказав Піскун.

Окружний адміністративний суд Києва минулого тижня скасував указ Президента, який визнавав таким, що втратив чинність президентський указ про відновлення Святослава Пiскуна на посадi Генерального прокурора.

Водночас, як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури, суд відмовив Піскунові в поновленні на посаді.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG