Доступність посилання

ТОП новини
28 вересня 2020, Київ 12:37

Пiскун каже, що не буде прокурором при Ющенку


Колишній Генеральний прокурор Святослав Пiскун не має намiру домагатися поновлення на посадi.

«Я при Президентовi Ющенку працювати не хочу i не буду», – заявив він.

Водночас, коментуючи те, що Окружний адмiнiстративний суд Києва у своєму рiшеннi вiдмовив йому в поновленнi на посадi, Пiскун сказав: «I правильно зробив. Я з цим абсолютно згоден, оскiльки сьогоднi, якби там було написано поновити на посадi, значить, потрiбно порушувати питання щодо Олександра Медведька (нинiшнiй Генпрокурор)... я не хочу сьогоднi перешкоджати дiяльностi Генпрокурора».

При цьому Піскун зауважив, що спокійно поставився до наміру Секретаріату Президента в апеляційному порядку оскаржити рішення суду про визнання незаконним указу щодо його звільнення з посади Генпрокурора. «Це нормальний процес, і це ознака демократії», – сказав він.

«Мені не потрібно нікого саджати в тюрму, мені потрібно, щоб народ зрозумів, що мене було незаконно позбавлено повноважень, і я не зміг довести до кінця розслідування резонансних справ», – сказав Піскун.

Окружний адміністративний суд Києва минулого тижня скасував указ Президента, який визнавав таким, що втратив чинність президентський указ про відновлення Святослава Пiскуна на посадi Генерального прокурора.

Водночас, як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури, суд відмовив Піскунові в поновленні на посаді.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG