Доступність посилання

ТОП новини

Мерами трьох міст стануть люди «Єдиного центру» – прес-служба партії


На вчорашніх дострокових виборах мерів Лисичанська на Луганщині, Перечина на Закарпатті та Герци на Буковині перемагають кандидати від партії «Єдиний центр», цитує агентство «УНІАН» прес-службу цієї партії.

За цим повідомленням, паралельний підрахунок голосів, який здійснила партія, свідчить, що її кандидат Валерій Бондаренко «практично став» Лисичанським міським головою – за нього проголосувало понад 17 відсотків виборців; його найближчі суперники мають більш як 14 і понад 13 відсотків. Загальна явка була менша від 34 відсотків.

«Єдиний центр» також заявляє, що міським головою Перечина також стає її представниця Мирослава Гуранич, нині виконувач обов’язків мера, яку підтримали понад 56 відсотків виборців за загальної явки в 72 відсотки. Суперники здобули понад 25 і майже 13 відсотків, а інші й іще менше.

І в Герці за «прихильника» «Єдиного центру» Василя Скрипкару проголосувало понад 28 відсотків, повідомляє партія. Там явка склала понад 51 відсоток. Даних про суперників у цьому місті не наведено.

У неділю вибори міських, сільських та селищних голів відбулися у 48 населених пунктах України.
XS
SM
MD
LG