Доступність посилання

ТОП новини

КВУ: У Лисичанську припинено повноваження міської ТВК


Позачергова сесія міської ради Лисичанська Луганської області, в якому в неділю відбувалися дострокові вибори мера, ухвалила в понеділок припинити повноваження міської територіальної виборчої комісії, повідомив юрист Луганського обласного відділення Комітету виборців України Євген Байрамов.

Новий тервиборчком міськрада має сформувати, згідно з виборчим законодавством, упродовж 7 днів.

За словами Байрамова, які наводить агентство «УНІАН», рішення стосовно дострокових виборів міського голови Лисичанська ухвалюватиме вже новий склад ТВК.

Перед початком сесії в Лисичанську відбувся мітинг, близько тисячі учасників якого протестували проти порушення прав виборців на виборах і вимагали визнати їх такими, що не відбулися.

У Лисичанську вже в день виборів у неділю ТВК на виконання ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду виключила з виборчого списку кандидата на мера від Партії регіонів Сергія Баранника.

Крім того, цього ж дня міськрада припинила повноваження голови та інших 5 членів ТВК, але вони брали участь у виборчому процесі.

У Луганському обласному відділенні Комітету виборців заявили про низку грубих порушень під час дострокових виборів мера Лисичанська і рекомендували визнати їх такими, що не відбулися.

Тим часом у понеділок партія «Єдиний центр» заявила, що, за її паралельним підрахунком голосів, на виборах «практично став Лисичанським міським головою» її представник Валерій Бондаренко, який набрав понад 17 відсотків голосів – найбільше з усіх кандидатів.
XS
SM
MD
LG